Boerderij Te Koop Asten

 |  Asten Boerderij Te Huur
2 vastgoed
Verfijnen
Slaapkamers
1 meer dan 5
Badkamers
1 meer dan 5
Prijs
€10,000 €+5,000,000
Publicatie datum
E-mail deze zoekopdracht naar een vriend :
vastgoed alert
Krijgen dagelijks e-mail updates voor het laatste
  Boerderij Te Koop Asten
Bespaar tijd te vinden op vastgoedobjecten, laten vastgoedobjecten komen tot u.
U kunt annuleren e-mail alerts op elk moment.
Sorteren op :
Droomt u ervan om te wonen in een prachtige langgevelboerderij en daarbij uw werk aan huis te combineren, of zoekt u ruimte voor uw hobby? Dan is deze sfeervolle langgevelboerderij met maar liefst 458 m² woonoppervlakte en een vrijstaande schuur van 121 m² beslist iets voor u! Of u nu graag in uw vrije tijd bezig bent met bijvoorbeeld oldtimers, ...

Moostdijk 40 A, Neerkant: huis te koop

Neerkant, Noord-Brabant

OmschrijvingDeze rustig gelegen, vrijstaande woonboerderij (met dubbele garage van maar liefst ca. 140 m2!) biedt naast een ruime en comfortabele woning enorm veel mogelijkheden. Combinaties van mantelzorg, hobbyruimte, thuiswerkruimte en /of chillroom voor de jeugd zijn mogelijk. Het betreft een riant perceel van ca. 2.350 m2 & de inhoud van de wo...
Snel Links
Facebook
Mijn Favoriete (0)