Vastgoed Te Huur Asten

 |  Asten Vastgoed Te Koop
32 vastgoed
Verfijnen
Slaapkamers
1 meer dan 5
Badkamers
1 meer dan 5
Prijs
€10,000 €+5,000,000
Publicatie datum
E-mail deze zoekopdracht naar een vriend :
vastgoed alert
Krijgen dagelijks e-mail updates voor het laatste
  Vastgoed Te Huur Asten
Bespaar tijd te vinden op vastgoedobjecten, laten vastgoedobjecten komen tot u.
U kunt annuleren e-mail alerts op elk moment.
Sorteren op :
Te huur in Asten, ruime middenwoning met tuin en berging. De woning is gelegen in de Sterrenwijk en heeft de volgende indeling: Entree, hal, meterkast, toilet, woonkamer met laminaat vloer, keuken met tegelvloer, voorzien van een recht keukenblok met gaskookplaat en een afzuigkap, deur naar het terras; tuin met eenvoudige overkapping, berging
Vrijstaand wonen in hartje centrum van Asten! Deze in 1959 gebouwde woning is gelegen op een ruim perceel van 491 m2 en heeft een tuin met een diepte van ruim 35 meter. De woning bevindt zich in bestemmingsplan Centrum 2 waardoor er ruime bouw- en gebruiksmogelijkheden zijn. De eigenaren hebben door de tijd wat aanpassingen aan de woning gedaan
Instapklare, gestoffeerde vrijstaande woning met oprit, garage en achtertuin met overkapping. De woning is gelegen op een perceel van 426 m² in een kleinschalig industrieterrein. Bijzonderheden: - De woning is rond 2006 compleet gerenoveerd. - Royale woonkamer met gashaard en tegelvloer met vloerverwarming. - Luxe woonkeuken met veel bergruimte en...
In rustige woonwijk gelegen 3 kamer appartement Te huur in "Sterrenwijk" een drie kamer appartement, Kosmosplein 25. Het appartement is voorzien van kunststof kozijnen. Het appartement heeft 3 kamers, bestaande uit een ruime woonkamer, een ruime hoofdslaapkamer en een kleine tweede slaapkamer. De sanitaire voorzieningen bestaan uit een douche met v...
Deze nieuwbouwwoningen zijn onderdeel van nieuwbouwproject Loverbosch fase 1. Loverbosch ligt op fiets en zelfs loopafstand van het centrum van Asten, waar allerlei voorzieningen zijn tevinden, maar ook in de buurt van de op en afrit van de A67. Je bent dus zo op weg naar je werk. Tussen de al gerealiseerde wijk en het Loverbosch fase 1 komt
DE HUURPRIJS IS € 1.275,- PER MAAND. Dit is inclusief wand- en vloerafwerking. Deze nieuwbouwwoningen zijn onderdeel van nieuwbouwproject Loverbosch fase 1. Loverbosch ligt op fiets en zelfs loopafstand van het centrum van Asten, waar allerlei voorzieningen zijn tevinden, maar ook in de buurt van de op en afrit van de A67. Je bent dus zo op weg
Te huur voor de duur van maximaal twee jaar, een levensloop bestendige half-vrijstaande woning met grote tuin. De woning heeft de volgende indeling: entree, hal, meterkast, toilet, woonkamer, hobbykamer/tv kamer, keuken, bijkeuken, slaapkamer en badkamer. De badkamer is voorzien van een douche, ligbad, toilet en een vaste wastafel. Op de eerste ver...
Aan een mooi groen speelplein gelegen uitstekend afgewerkte hoekwoning met oprit voor zien van carport, garage en achtertuin. Bijzonderheden: - Deze woning is gelegen op een prachtige locatie aan een woonstraat met alleen bestemmingsverkeer en een groot grasveld met speelvoorzieningen direct voor de woning. - Zeer goed onderhouden hoekwoning met ei...
Snel Links
Facebook
Mijn Favoriete (0)